Services (7.x-3.0-rc1) - en to lt translation catalogue (28 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: user
lt: narys

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Wrong username or password.
lt: Neteisingas vardas ar slaptažodis.

en: List
lt: Sąrašas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disable
lt: Išjungti

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Edit
lt: Redaguoti

en: None
lt: Jokio

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Save
lt: Saugoti

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Path
lt: Kelias

en: read more
lt: skaityti daugiau

en: Create
lt: Kurti

en: Your changes have been saved.
lt: Pakeitimai išsaugoti.

en: Session closed for %name.
lt: %name atsijungė.

en: Revert
lt: Sugrąžinti

en: Create new account
lt: Registracija

en: Authentication
lt: Indentifikacija

en: Storage
lt: Saugykla

en: Index
lt: Indeksas

en: Debug
lt: Derinimas

en: Alias
lt: Pervadinimas
