Services (7.x-3.0-rc1) - en to my translation catalogue (18 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: user
my: အသုံးပြုသူ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Wrong username or password.
my: အမည် (သို့) စကားဝှက် မှားနေပါတယ်

en: List
my: စာရင်း

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Export
my: ပြန်ထုတ်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: read more
my: ဆက်ဖတ်ပါ

en: Revert
my: နောက်ပြန်ဆုတ်

en: Create new account
my: Account အသစ်ပြုလုပ်ရန်

en: Index
my: အညွှန်း

en: Alias
my: နာမည်အတု
