Services (7.x-3.0-rc1) - en to nn translation catalogue (19 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: user
nn: brukar

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Wrong username or password.
nn: Feil brukarnamn eller passord

en: List
nn: Liste

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Edit
nn: Rediger

en: None
nn: Ingen

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Export
nn: Eksporter

en: Save
nn: Lagre

en: Update
nn: Oppdater

en: Path
nn: Sti

en: read more
nn: les meir

en: Create
nn: Lag

en: Your changes have been saved.
nn: Endringane vart lagra

en: Create new account
nn: Lag ny konto
