Services (7.x-3.0-rc1) - en to ro translation catalogue (23 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: user
ro: utilizator

en: Delete
ro: Şterge

en: Operations
ro: Operaţii

en: Wrong username or password.
ro: Numele de utilizator sau parola sunt eronate.

en: List
ro: Lista

en: Cancel
ro: Renunţă

en: Enable
ro: Activare

en: Disable
ro: Dezactivare

en: Enabled
ro: Activat

en: Edit
ro: Modifică

en: None
ro: Nimic

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Save
ro: Salvare

en: Update
ro: Actualizare

en: Path
ro: Cale

en: read more
ro: citiţi mai departe

en: Create
ro: Crează

en: Session closed for %name.
ro: A fost închisă sesiunea pentru %name.

en: Revert
ro: Revenire

en: Create new account
ro: Crează un cont nou

en: Storage
ro: Depozitare

en: Invalid sessid.
ro: Sessid invalidă
