Services (7.x-3.0-rc1) - en to th translation catalogue (17 entries)

en: Title
th: ชื่อ

en: user
th: ผู้ใช้

en: Delete
th: ลบ

en: Operations
th: การดำเนินการ

en: List
th: รายการ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Edit
th: แก้ไข

en: None
th: ไม่มี

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Export
th: ส่งออก

en: Save
th: บันทึก

en: Update
th: ปรับปรุง

en: read more
th: อ่านเพิ่มเติม

en: Create
th: สร้าง

en: Revert
th: แก้ไขรุ่นกลับคืน

en: Create new account
th: สร้างบัญชีผู้ใช้ใหม่
