Services (7.x-3.0-rc1) - en to tr translation catalogue (28 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: user
tr: kullanıcı

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Wrong username or password.
tr: Yanlış kullanıcı adı veya şifre.

en: List
tr: Listele

en: Cancel
tr: İptal

en: Enable
tr: Etkinleştir

en: Disable
tr: devre dışı bırak

en: Enabled
tr: Etkin

en: Resources
tr: Kaynaklar

en: Edit
tr: Düzenle

en: None
tr: Hiçbiri

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Export
tr: Dışarı aktar

en: Save
tr: Kaydet

en: Update
tr: Güncelle

en: Path
tr: Yol

en: read more
tr: devamını oku

en: Create
tr: Oluştur

en: Your changes have been saved.
tr: Değişiklikleriniz kaydedildi.

en: Session closed for %name.
tr: %name için oturum kapatıldı.

en: Revert
tr: Eski duruma dön

en: Create new account
tr: Yeni hesap yarat

en: Storage
tr: Depo

en: Index
tr: Dizin

en: Debug
tr: Hata ayıkla

en: Alias
tr: Takma ad
