Services (7.x-3.0-rc2) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: user
se: geavaheaddji

en: Delete
se: Sihko

en: Description
se: Čilgehus

en: Save
se: Vurke

en: Update
se: Ođasmahte
