Services (7.x-3.10) - en to be translation catalogue (26 entries)

en: user
be: карыстальнік

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Wrong username or password.
be: Няслушнае імя карыстальніка ці пароль.

en: Actions
be: Дзеянні

en: Confirm
be: Сьцьвярдзіць

en: Enabled
be: Уключана

en: Resources
be: Рэсусры

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Settings
be: Налады

en: Back
be: Назад

en: Save
be: Захаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Update
be: Абнавіць

en: action
be: дзеянне

en: Create
be: Стварыць

en: Session closed for %name.
be: %name: сэсыя зачыненая.

en: Create new account
be: Стварыць новы рахунак

en: The username %name has not been activated or is blocked.
be: Гэта імя карыстальніка - %name - неактыўнае або заблакаванае.

en: Index
be: Каталог

en: Expand
be: Разгарнуць

en: Alias
be: Аліас

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
be: Інструкцыі па змене пароля дасланыя карыстальніку %name на %email.

en: Sorry, %name is not recognized as a user name or an e-mail address.
be: Выбачайце, %name не распазнаецца як імя карыстальніка ці адрас электроннай пошты.

en: The upload directory %directory for the file field !name could not be created or is not accessible. A newly uploaded file could not be saved in this directory as a consequence, and the upload was canceled.
be: Немагчыма стварыць каталог загрузкі %directory для поля файла !name альбо ён недаступен. Па гэтай прычыне загружаны файл не можа быць захаваны ў каталогу, таму і загрузка была адменена.

en: Collapse
be: Згарнуць
