Services (7.x-3.10) - en to lv translation catalogue (27 entries)

en: user
lv: lietotājs

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Wrong username or password.
lv: Nepareizs lietotājvārds vai parole.

en: Actions
lv: Darbības

en: Confirm
lv: Apstiprināt

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Resources
lv: Resursi

en: None
lv: Nav

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Save
lv: Saglabāt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Update
lv: Atjaunināt

en: action
lv: darbība

en: Create
lv: Izveidot

en: Session closed for %name.
lv: Sesija slēgta lietotājam %name.

en: Do nothing
lv: Neveikt neko

en: Edit Server
lv: Labot serveri

en: Create new account
lv: Izveidot jaunu kontu

en: Authentication
lv: Autentifikācija

en: Relationships
lv: Attiecības

en: The username %name has not been activated or is blocked.
lv: Lietotājvārds %name nav aktivizēts vai ir bloķēts.

en: Index
lv: Rādītājs

en: Alias
lv: Aizstājvārds

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
lv: Paroles atjaunošanas norādes nosūtītas %name uz %email.

en: Sorry, %name is not recognized as a user name or an e-mail address.
lv: Atvainojiet, %name nav atpazīts kā lietotājvārds vai e-pasta adrese.
