Services (7.x-3.11) - en to hr translation catalogue (27 entries)

en: user
hr: korisnik

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Wrong username or password.
hr: Krivo korisničko ime ili lozinka.

en: Actions
hr: Akcije

en: Confirm
hr: Potvrdite

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Resources
hr: Resursi

en: None
hr: Nema

en: Settings
hr: Postavke

en: Back
hr: Natrag

en: Save
hr: Spremi

en: Default
hr: Zadano

en: Update
hr: Osvježi

en: action
hr: akcija

en: Create
hr: Stvori

en: Session closed for %name.
hr: Sesija zatvorena za %name.

en: Create new account
hr: Stvori novi račun

en: Relationships
hr: Odnosi

en: The username %name has not been activated or is blocked.
hr: Korisničko ime %name ili nije aktivirano ili je blokirano.

en: Expand
hr: Raširi

en: Alias
hr: Nadimak

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
hr: Uputa za poništenje lozinke je poslana korisniku %name na adrese e-pošte %email.

en: Sorry, %name is not recognized as a user name or an e-mail address.
hr: Oprostite, %name nije prepoznato kao korisničko ime ili adresa e-pošte.

en: The upload directory %directory for the file field !name could not be created or is not accessible. A newly uploaded file could not be saved in this directory as a consequence, and the upload was canceled.
hr: Direktorij otpreme %directory za polje !name nije moglo biti stvoreno ili mu se ne može pristupiti. Novootpremljena datoteka ne može biti spremljena unutar ovoga direktorija i otprema je otkazana.

en: Collapse
hr: Sažmi

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
hr: Došlo je do greške tijekom @operation s argumentima: @args
