Services (7.x-3.12) - en to dz translation catalogue (14 entries)

en: user
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Wrong username or password.
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་ ཡང་ན་ ཆོག་ཡིག་འདི་ཕྱི་འགྱུར་ཨིན་མས།

en: Confirm
dz: ངེས་དཔྱད་འབད་

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Update
dz: དུས་མཐུན།

en: Session closed for %name.
dz: %nameགི་དོན་ལུ་  ལཱ་ཡུན་དེ་ཁ་བསྡམས་ནུག

en: Create new account
dz: རྩིས་ཐོ་ གསརཔ་ཅིག་ གསར་བསྐྲུན་འབད།

en: The username %name has not been activated or is blocked.
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་  %name་དེ་  ཤུགས་ལྡན་  ཡང་ན་  འགག་མ་བཞག་པས།

en: Alias
dz: མིང་གཞན།

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
dz: ཆོག་ཡིག་སླར་སྒྲིག་འབད་ནིའི་  བསླབ་སྟོན་ཚུ་  %nameགི་ %email་ལུ་  ཡིག་འཕྲིན་གཏང་ཡོད།
