Services (7.x-3.12) - en to gu translation catalogue (15 entries)

en: user
gu: ઉપભોક્તા

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Wrong username or password.
gu: ખોટું વપરાશકર્તાનામ અથવા પાસવર્ડ

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Confirm
gu: ખાતરી કરો

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: None
gu: એકે નહિ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Save
gu: સાચવો

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: action
gu: ક્રિયા

en: Create
gu: બનાવો

en: Relationships
gu: સંબંધો

en: Alias
gu: ઉપનામ
