Services (7.x-3.12) - en to ro translation catalogue (32 entries)

en: user
ro: utilizator

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Wrong username or password.
ro: Numele de utilizator sau parola sunt eronate.

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Confirm
ro: Confirmă

en: Enabled
ro: Activat

en: Resources
ro: Resurse

en: None
ro: Nimic

en: Settings
ro: Setări

en: Back
ro: Înapoi

en: Save
ro: Salvare

en: Default
ro: Implicit

en: Update
ro: Actualizare

en: action
ro: acţiune

en: Create
ro: Crează

en: Session closed for %name.
ro: A fost închisă sesiunea pentru %name.

en: Create new account
ro: Crează cont nou

en: Authentication
ro: Autentificare

en: Relationships
ro: Relaţii

en: The username %name has not been activated or is blocked.
ro: Utilizatorul %namen nu a fost activat, sau are accesul interzis.

en: services
ro: servicii

en: Services
ro: Servicii

en: Expand
ro: Expandare

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
ro: Instrucţiunile de schimbare a parolei au fost trimise spre %name la adresa %email.

en: The value to set.
ro: Valoarea de setat

en: Retrieve
ro: Regăsește

en: Resource
ro: Resursă

en: Sorry, %name is not recognized as a user name or an e-mail address.
ro: Ne pare rău, %name nu este recunoscut ca un nume de utilizator sau o adresă email.

en: The upload directory %directory for the file field !name could not be created or is not accessible. A newly uploaded file could not be saved in this directory as a consequence, and the upload was canceled.
ro: Directorul de încărcare %directory pentru câmpul fișierului !name nu a putut fi creat sau nu este accesibil. Un fișier nou încărcat nu poate fi salvat în acest director ca și consecință, iar încărcarea a fost anulată.

en: Collapse
ro: Restrângeți

en: endpoints
ro: puncte de acces
