Services (7.x-3.13) - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: user
sr: корисник

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Confirm
sr: Потврди

en: Enabled
sr: Укључено

en: Settings
sr: Подешавања

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано

en: Update
sr: Ажурирање

en: Create new account
sr: Направи нови налог

en: The username %name has not been activated or is blocked.
sr: Корисничко име %name још није активирано или је блокирано.

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
sr: Упуство за поновно подешавање лозинке је послато кориснику %name на е-адресу %email.
