Services (7.x-3.14) - en to he translation catalogue (29 entries)

en: user
he: משתמש

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Wrong username or password.
he: שם משתמש או סיסמה שגויים.

en: Actions
he: פעולות

en: Confirm
he: אישור

en: Enabled
he: מופעל

en: Resources
he: מקורות

en: None
he: ללא

en: Settings
he: הגדרות

en: Back
he: אחורה

en: Save
he: שמירה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Update
he: עדכון

en: action
he: פעולה

en: Create
he: יצירה

en: Session closed for %name.
he: יציאה מהמערכת: %name.

en: Create new account
he: הצטרפות

en: Authentication
he: הזדהות

en: Relationships
he: יחסים

en: The username %name has not been activated or is blocked.
he: הכינוי %name לא הופעל או חסום.

en: Index
he: אינדקס

en: Server
he: שרת

en: Expand
he: הרחב

en: Alias
he: מיקום

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
he: סיסמה נשלחה אל %name לכתובת %email.

en: Retrieve
he: אחזר

en: Sorry, %name is not recognized as a user name or an e-mail address.
he: סליחה, אך %name לא מוכר כשם משתמש או ככתובת דואר אלקטרוני.

en: Collapse
he: כיווץ
