Services (7.x-3.15) - en to fi translation catalogue (38 entries)

en: user
fi: käyttäjä

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Wrong username or password.
fi: Väärä käyttäjänimi tai salasana.

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Confirm
fi: Vahvista

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Resources
fi: Resurssit

en: None
fi: Ei mitään

en: Settings
fi: Asetukset

en: Back
fi: Takaisin

en: Save
fi: Tallenna

en: Default
fi: Oletus

en: Update
fi: Päivitys

en: action
fi: toiminto

en: Create
fi: Luo

en: Session closed for %name.
fi: Tunnuksen %name istunto on suljettu.

en: Do nothing
fi: Älä tee mitään

en: Create new account
fi: Luo uusi käyttäjätili

en: Authentication
fi: Tunnistaminen

en: Relationships
fi: Suhteet

en: The username %name has not been activated or is blocked.
fi: Käyttäjätunnusta %name ei ole aktivoitu tai se on suljettu.

en: Index
fi: Indeksi

en: Server
fi: Palvelin

en: Services
fi: Palvelut

en: Expand
fi: Laajenna

en: relationship
fi: suhde

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
fi: Salasanan uusimisohjeet lähetetty käyttäjälle %name osoitteeseen %email.

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
fi: Käyttäjä %name käytti kertakäyttöisen sisäänkirjautumislinkin %timestamp.

en: Resource
fi: Resurssi

en: Sorry, %name is not recognized as a user name or an e-mail address.
fi: Tekstiä %name ei tunnistettu käyttäjätunnukseksi tai sähköpostiosoitteeksi.

en: The upload directory %directory for the file field !name could not be created or is not accessible. A newly uploaded file could not be saved in this directory as a consequence, and the upload was canceled.
fi: Latauskansiota %directory tiedostokentälle !name ei voida luoda tai sitä ei ole olemassa. Ladatun tiedoston tallentaminen kansioon epäonnistui ja lataus peruttiin.

en: The one-time login link you clicked is invalid.
fi: Käyttämääsi linkkiä ei löydy.

en: Collapse
fi: Pienennä

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
fi: Virhe käsiteltäessä operaatiota @operation argumenteilla: @args

en: Endpoints
fi: Päätepisteet

en: Node type is required
fi: Sisällöntyyppi on pakollinen

en: Node @nid could not be found
fi: Solmua @nid ei löytynyt
