Services (7.x-3.15) - en to jv translation catalogue (25 entries)

en: user
jv: panganggo

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Wrong username or password.
jv: Jeneng panganggo utawa sandhine salah.

en: Actions
jv: Aksi

en: Confirm
jv: Konfirmasi

en: Enabled
jv: Urip

en: None
jv: Nihil

en: Settings
jv: Sétingan

en: Save
jv: Simpen

en: Default
jv: Gawan

en: Update
jv: Dianyari

en: action
jv: aksi

en: Create
jv: Gawé

en: Session closed for %name.
jv: Sési ditutup kanggo % name.

en: Create new account
jv: Gawé akun anyar

en: The username %name has not been activated or is blocked.
jv: Jeneng pangganggo %name ora aktif utāwā uwis ditolak.

en: Index
jv: Indek

en: Expand
jv: Kembangna

en: Alias
jv: Singlon

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
jv: Pitudhuh ngreset tembung sandhi dikirim marang %name nang %email.

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
jv: Panganggo %name nggunaknā pranala mlebu log sepisanan nang %timestamp.

en: Sorry, %name is not recognized as a user name or an e-mail address.
jv: Pangapunten, %name ora diidinaké kanggo jeneng panganggo utawa alamat email.

en: The one-time login link you clicked is invalid.
jv: Pranala mlebu log mung sepisan sing sampéyan klik ora sah.

en: Collapse
jv: Nyusut
