Services (7.x-3.15) - en to lo translation catalogue (5 entries)

en: user
lo: ຜູ້ນຳໃຊ້

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: Create new account
lo: ລົງທະບຽນໃໝ່

en: Index
lo: ສາລະບານຂໍ້ມູນ
