Services (7.x-3.16) - en to bg translation catalogue (25 entries)

en: user
bg: потребител

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Wrong username or password.
bg: Грешно потребителско име или парола.

en: Actions
bg: Действия

en: Confirm
bg: Потвърди

en: Enabled
bg: Активиран

en: None
bg: Не

en: Settings
bg: Настройки

en: Back
bg: Назад

en: Save
bg: Запази

en: Default
bg: По подразбиране

en: Update
bg: Промени

en: action
bg: действие

en: Create
bg: Създаване

en: Session closed for %name.
bg: Сесията на %name е затворена.

en: Create new account
bg: Регистрирай се

en: Authentication
bg: Удостоверяване

en: Relationships
bg: Приятели

en: The username %name has not been activated or is blocked.
bg: Потребителското име %name не е активирано или е блокирано.

en: Index
bg: Индекс

en: Alias
bg: Псевдоним

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
bg: Инструкции за възстановяване на паролата бяха изпратени на %name на %email.

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
bg: Потребителят %name е използвал връзката за начална верификация на %timestamp.

en: Sorry, %name is not recognized as a user name or an e-mail address.
bg: Съжаляваме, %name не е разпознато като потребителско име или имейл адрес.
