Services (7.x-3.16) - en to bo translation catalogue (42 entries)

en: user
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Wrong username or password.
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང་ངམ་གསང་གྲངས་ནོར་འདུག

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Confirm
bo: གཏན་ཁེལ

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Resources
bo: ཐོན་ཁུངས

en: None
bo: མེད།

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Back
bo: ཕྱིར་ལོག

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: action
bo: བྱ་འགུལ

en: Create
bo: གསར་བཟོ

en: Session closed for %name.
bo: %name་ཡི་དུས་སྐབས་མཇུག་རྫོགས།

en: Edit Server
bo: ཞབས་ཞུ་བར་རྩོམ་སྒྲིག

en: Create new account
bo: ཐོ་ཁོངས་གསར་བ་ཞིག་བཟོ་བ

en: Authentication
bo: ཐོབ་ཐང་ར་སྤྲོད

en: Relationships
bo: འབྲེལ་བ

en: The username %name has not been activated or is blocked.
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང་%name་དེ་ནུས་ཡོད་བཟོས་མེད་པའམ་བཀག་འགོག་བྱས་འདུག

en: Index
bo: དཀར་ཆག

en: Server
bo: ཞབས་ཞུ་བ

en: services
bo: ཞབས་ཞུ

en: Services
bo: ཞབས་ཞུ

en: Expand
bo: རྒྱ་སྐྱེད

en: Alias
bo: མིང་གཞན

en: relationship
bo: འབྲེལ་ལམ

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
bo: གསང་གྲངས་བསྐྱར་སྒྲིག་གི་གསལ་བཤད་དེ་%email་བརྒྱུད་དེ་སྤྱོད་མཁན་%name་ལ་བསྐུར་ཟིན།

en: XMLRPC Server
bo: XMLRPC ཞབས་ཞུ་བ

en: The name of the variable to return.
bo: ཕྱིར་ལན་སློག་དགོས་པའི་འགྱུར་གྲངས་ཀྱི་མིང་།

en: The default value to use if this variable has never been set.
bo: འགྱུར་གྲངས་འདི་སྒྲིག་འགོད་མ་བྱས་ཚེ་སྤྱོད་དགོས་པའི་སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས།

en: The value to set.
bo: སྒྲིག་དགོས་པའི་ཐོབ་གྲངས།

en: User is not logged in.
bo: སྤྱོད་མཁན་ནང་འཇུག་བྱས་མི་འདུག

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
bo: སྤྱོད་མཁན་%name་ལགས་ཀྱིས་སྤྱོད་ཐེངས་གཅིག་ཅན་གྱི་སྦྲེལ་ཐག་དེ་%timestamp་ལ་སྤྱད་ཟིན།

en: Sorry, %name is not recognized as a user name or an e-mail address.
bo: དགོངས་དག་ཞུ། %name་ནི་སྤྱོད་མཁན་མིང་ངམ་གློག་ཡིག་ཁ་བྱང་ཞིག་མ་རེད།

en: The upload directory %directory for the file field !name could not be created or is not accessible. A newly uploaded file could not be saved in this directory as a consequence, and the upload was canceled.
bo: ཡིག་ཆའི་གནས་ཁོངས་!name་ལ་ཡར་སྤྲོད་ཀྱི་འཇུག་སྣོད་%directory་གསར་སྐྲུན་བྱས་མ་ཐུབ་པའམ་ཡང་ན་བེད་སྤྱོད་བྱས་མ་ཐུབ། དེའི་རྐྱེན་གྱིས་གསར་དུ་ཡར་སྤྲོད་བྱས་པའི་ཡིག་ཆ་ཞིག་འཇུག་སྣོད་འདིའི་ནང་དུ་ཉར་ཚགས་བྱེད་མི་ཐུབ་པ་དང་ཡར་སྤྲོད་དེ་ཕྱིར་འཐེན་བྱས་ཚར།

en: The one-time login link you clicked is invalid.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་མནན་པའི་སྤྱོད་ཐེངས་གཅིག་ཅན་གྱི་སྦྲེལ་ཐག་དེ་ནུས་མེད་རེད་འདུག

en: Collapse
bo: ཚུར་བསྡུ

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
bo: @operation་དང་འཇུག་གྲངས་@args་མཉམ་དུ་སྒྲིག་བཟོ་བྱེད་དུས་ནོར་འཁྲུལ་ཞིག་བྱུང་འདུག

en: Endpoints
bo: མཐའ་སྣེ
