Services (7.x-3.16) - en to eo translation catalogue (22 entries)

en: user
eo: uzanto

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Wrong username or password.
eo: Malĝusta uzantnomo aŭ pasvorto.

en: Actions
eo: Agoj

en: Confirm
eo: Konfirmu

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: None
eo: Neniu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Save
eo: Konservu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: action
eo: ago

en: Create
eo: Kreu

en: Session closed for %name.
eo: Seanco fermita por %name.

en: Create new account
eo: Kreu novan konton

en: The username %name has not been activated or is blocked.
eo: La uzantnomo %name ne estis aktivita aŭ estas blokita.

en: Index
eo: Indekso

en: Alias
eo: Kromnomo

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
eo: Pasvortaj restarigaj instrukcioj senditaj al %name ĉe %email.

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
eo: Uzanto %name uzis unu-fojan ensalutan ligilon je %timestamp.

en: Sorry, %name is not recognized as a user name or an e-mail address.
eo: Pardonu, %name ne estas konata kiel uzantnomo aŭ retpoŝtadreso.
