Services (7.x-3.16) - en to et translation catalogue (30 entries)

en: user
et: kasutaja

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Wrong username or password.
et: Vale kasutajanimi või salasõna

en: Actions
et: Toimingud

en: Confirm
et: Kinnita

en: Enabled
et: Lubatud

en: Resources
et: Ressursid

en: None
et: Puudub

en: Settings
et: Seaded

en: Back
et: Tagasi

en: Save
et: Salvesta

en: Default
et: Vaikimisi

en: Update
et: Uuenda

en: action
et: toiming

en: Create
et: Loo

en: Session closed for %name.
et: Kasutaja %name seanss on lõpetatud.

en: Do nothing
et: Ei tehta midagi

en: Create new account
et: Registreeru

en: Authentication
et: Autentimine

en: Relationships
et: Seosed

en: The username %name has not been activated or is blocked.
et: Kasutajakonto %name ei ole veel aktiveeritud või on blokitud.

en: Index
et: Indeks

en: Expand
et: Ava

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
et: Salasõna lähtestamise juhised saadeti kasutajale %name aadressil %email.

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
et: Kasutaja %name kasutas ühekordset sisse logimise linki %timestamp.

en: Resource
et: Ressurss

en: Sorry, %name is not recognized as a user name or an e-mail address.
et: Vabandust, %name pole tuttav kasutajanimi ega e-posti aadress.

en: The one-time login link you clicked is invalid.
et: Sinu poolt kasutatud ühekordne sisselogimisviide ei ole korrektne.

en: Collapse
et: Lükka kokku
