Services (7.x-3.17) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: user
ka: მომხმარებელი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Wrong username or password.
ka: არასწორი მომხმარებლის სახელი ან პაროლი.

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Confirm
ka: დადასტურება

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Resources
ka: რესურსები

en: None
ka: არცერთი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Update
ka: განახლება

en: action
ka: ოპერაცია

en: Create
ka: შექმნა

en: Session closed for %name.
ka: სესია დახურულია %name-სთვის.
