Services (7.x-3.17) - en to no translation catalogue (33 entries)

en: user
no: bruker

en: Delete
no: Slett

en: Submit
no: Send

en: Wrong username or password.
no: Feil brukernavn eller passord.

en: Actions
no: Handlinger

en: Confirm
no: Bekreft

en: Enabled
no: Aktivert

en: Resources
no: Ressurser

en: None
no: Ingen

en: Settings
no: Innstillinger

en: Back
no: Tilbake

en: Save
no: Lagre

en: Default
no: Standard

en: Update
no: Oppdater

en: action
no: handling

en: Create
no: Opprett

en: Session closed for %name.
no: Tilkobling lukket for %name.

en: Do nothing
no: Ikke gjør noe

en: Create new account
no: Opprett ny konto

en: Authentication
no: Autentisering

en: Relationships
no: Relasjoner

en: The username %name has not been activated or is blocked.
no: Brukernavnet %name er blokkert eller ikke aktivert.

en: Index
no: Indeks

en: Expand
no: Utvid

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
no: Instruksjoner om nullstilling av passordet sendt til %name på %email.

en: Consumer key
no: Consumer key (Forbruker nøkkel)

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
no: Brukeren %name brukte en engangspåloggingslenke %timestamp.

en: Resource
no: Ressurs

en: Sorry, %name is not recognized as a user name or an e-mail address.
no: Beklager, %name finnes ikke i systemet som et brukernavn eller en e-postadresse.

en: The upload directory %directory for the file field !name could not be created or is not accessible. A newly uploaded file could not be saved in this directory as a consequence, and the upload was canceled.
no: Klarte ikke opprette mappa %directory for filfeltet eller så er ikke mappa tilgjengelig. Som en konsekvens klarte Drupal ikke lagre en nylig opplastet fil, og opplastingen ble avbrutt.

en: The one-time login link you clicked is invalid.
no: Innloggingslenka du oppga er ikke gyldig.

en: Collapse
no: Folde sammen

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
no: Det oppstod en feil under bearbeiding av @operation med argumenter: @args
