Services (7.x-3.17) - en to sl translation catalogue (20 entries)

en: user
sl: uporabnik

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Wrong username or password.
sl: Uporabniško ime ali geslo ni pravilno.

en: Actions
sl: Akcije

en: Confirm
sl: Potrdi

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: None
sl: Brez

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Save
sl: Shrani

en: Default
sl: Privzeto

en: Update
sl: Posodobitev

en: Session closed for %name.
sl: Seja za %name je zaprta.

en: Create new account
sl: Ustvari nov račun

en: The username %name has not been activated or is blocked.
sl: Uporabniško ime %name ni aktivirano oziroma je blokirano.

en: Index
sl: Indeks

en: Expand
sl: Razširi

en: Alias
sl: Vzdevek

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
sl: Navodila za ponastavitev gesla poslana uporabniku %name na naslov %email.

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
sl: Uporabnik %name je uporabil možnost enkratne prijave ob %timestamp.
