Services (7.x-3.18) - en to eu translation catalogue (25 entries)

en: user
eu: erabiltzailea

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Wrong username or password.
eu: Erabiltzaile izena edo pasahitza okerra

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Confirm
eu: Baieztatu

en: Enabled
eu: Gaituta

en: None
eu: Bat ere ez

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Back
eu: Itzuli

en: Save
eu: Gorde

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Update
eu: Eguneratu

en: action
eu: ekintza

en: Create
eu: Sortu

en: Session closed for %name.
eu: %name(e)k saioa itxi du.

en: Create new account
eu: Sortu kontu berria

en: Relationships
eu: Erlazioak

en: The username %name has not been activated or is blocked.
eu: %name erabiltzailea ez da aktibatua izan edo blokeatuta dago.

en: Index
eu: Aurkibidea

en: Services
eu: Zerbitzuak

en: Expand
eu: Zabaldu

en: Alias
eu: Ezizena

en: Sorry, %name is not recognized as a user name or an e-mail address.
eu: Barkatu, %name ez da erabiltzaile izen edo posta-e helbide gisa ezagutzen.

en: Collapse
eu: Tolestu
