Services (7.x-3.18) - en to sq translation catalogue (19 entries)

en: user
sq: përdoruesi

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Wrong username or password.
sq: Emër apo fjalëkalim i gabuar përdoruesi.

en: Actions
sq: Veprimet

en: Confirm
sq: Konfirmo

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Save
sq: Ruaj

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Update
sq: Rifresko

en: action
sq: aksioni

en: Create
sq: Krijo

en: Session closed for %name.
sq: U mbyll seanca për %name.

en: Create new account
sq: Krijo një profil të ri

en: The username %name has not been activated or is blocked.
sq: Përdoruesi %name nuk është aktivuar ose është bllokuar.

en: Expand
sq: Shpalos

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
sq: Instruksionet për ricaktimin e fjalëkalimit u nisën tek %name me anë të %email.

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
sq: Përdoruesi %name ka përdorur lidhjen njëherë të përdorshme identifikimi më %timestamp.
