Services (7.x-3.18) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Submit
ta: சமர்ப்பிக்குக

en: Confirm
ta: உறுதிப்படுத்துக

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: Update
ta: இற்றைப்படுத்துக
