Services (7.x-3.21) - en to km translation catalogue (26 entries)

en: user
km: អ្នក​ប្រើ

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Wrong username or password.
km: ពាក្យ​សម្ងាត់ ឬ​ឈ្មោះ​អ្នក​ប្រើ​មិន​ត្រឹមត្រូវ ។

en: Actions
km: អំពើ

en: Confirm
km: អះអាង

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: None
km: គ្មាន

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: action
km: សកម្មភាព

en: Create
km: បង្កើត

en: Session closed for %name.
km: បាន​បិទ​សម័យ​សម្រាប់ %name ។

en: Create new account
km: បង្កើត​គណនី​ថ្មី

en: The username %name has not been activated or is blocked.
km: ឈ្មោះ​អ្នក​ប្រើ %name មិន​ត្រូវ​បាន​ធ្វើ​ឲ្យ​សកម្ម ឬ​ត្រូវ​បាន​ទប់ស្កាត់ ។

en: Index
km: លិបិក្រម

en: Expand
km: ពង្រីក

en: Alias
km: ឈ្មោះ​ក្លែងក្លាយ

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
km: ការ​ណែនាំ​អំពី​ការ​កំណត់​ពាក្យសម្ងាត់​ឡើង​វិញ ត្រូវ​បាន​ផ្ញើ​ទៅ %name នៅ %email ។

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
km: អ្នក​ប្រើ %name បាន​ប្រើ​តំណ​ចូល​តែ​ម្ដង​នៅ​ម៉ោង %timestamp ។

en: Sorry, %name is not recognized as a user name or an e-mail address.
km: សូមអភ័យ​ទោស %name មិន​ត្រូវ​បាន​ទទួល​ស្គាល់​ជា​ឈ្មោះ​អ្នកប្រើ ឬ​ជា​អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល​ទេ ។

en: The upload directory %directory for the file field !name could not be created or is not accessible. A newly uploaded file could not be saved in this directory as a consequence, and the upload was canceled.
km: មិន​អាច​បង្កើត​ ឬ​ចូល​ដំណើរ​ការ​  %directory ថត​ផ្ទុក​ឡើង​សម្រាប់​ !name វាល​ឯកសារបាន​ទេ​ ។ មិន​អាច​រក្សា​ទុក​ឯកសារ​ដែល​បាន​ផ្ទុក​ឡើង​ថ្មី​ៗ​នៅ​ក្នុង​ថត​នេះ​ជាលំដាប់​បាន​ទេ ហើយ​ការ​ផ្ទុក​ឡើង​ត្រូវ​បាន​បោះ​បង់ ។

en: The one-time login link you clicked is invalid.
km: តំណ​ចូល​ម្តង​ដែល​អ្នក​បានចុច​មិន​ត្រឹម​ត្រូវ​ ។

en: Collapse
km: វេញ
