Services (7.x-3.21) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: user
mg: mpikambana

en: Delete
mg: Fafaina

en: Submit
mg: Manaiky

en: Actions
mg: Asa

en: Confirm
mg: Ankatoavina

en: Update
mg: Ovana

en: Create new account
mg: Mamorona anarana vaovao
