Services (7.x-3.21) - en to ne translation catalogue (16 entries)

en: user
ne: प्रयोगकर्ता

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Confirm
ne: पुष्टि गर्नुहोस्

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Update
ne: अपडेट

en: action
ne: कार्य

en: Create
ne: सिर्जना

en: Create new account
ne: नयाँ खाता बनाउनुहोस्।

en: Index
ne: सूची

en: Alias
ne: उपनाम
