Services (7.x-3.22) - en to os translation catalogue (10 entries)

en: user
os: архайæг

en: Delete
os: Аппар

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Confirm
os: Афтæ у

en: Enabled
os: Иу у

en: None
os: Нæйы

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Save
os: Ныффысс

en: Default
os: Æнæивд

en: Update
os: Сног кæн
