Services (7.x-3.22) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Actions
ps: چارې

en: Confirm
ps: تاييد

en: None
ps: هېڅ يو

en: Settings
ps: امستنې

en: Default
ps: تلواله

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: Authentication
ps: تصدیق

en: Alias
ps: پورنوم

en: Collapse
ps: غونډول
