Services (7.x-3.22) - en to ug translation catalogue (13 entries)

en: user
ug: ئەزا

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: None
ug: يوق

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Update
ug: يڭىلاش

en: Create
ug: قۇرۇش

en: Create new account
ug: ئەزالىققا تىزىملىنىش

en: Index
ug: ئىندېكس

en: The upload directory %directory for the file field !name could not be created or is not accessible. A newly uploaded file could not be saved in this directory as a consequence, and the upload was canceled.
ug: 文件字段 !name 的上传目录 %directory 不能创建或不可访问。新上传的文件不能保存于此目录，上传被取消。
