Services (7.x-3.24) - en to ca translation catalogue (34 entries)

en: user
ca: usuari

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Wrong username or password.
ca: El nom d'usuari o la contrasenya és erroni.

en: Actions
ca: Accions

en: Confirm
ca: Confirma

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Resources
ca: Recursos

en: None
ca: Cap

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Back
ca: Enrere

en: Save
ca: Desa

en: Default
ca: Per defecte

en: Update
ca: Actualitza

en: action
ca: acció

en: Create
ca: Crea

en: Session closed for %name.
ca: S'ha tancat la sessió per a %name.

en: Do nothing
ca: No facis res

en: Create new account
ca: Crea un compte nou

en: Authentication
ca: Autenticació

en: Relationships
ca: Relacions

en: The username %name has not been activated or is blocked.
ca: El nom d'usuari %name no ha estat activat o està bloquejat.

en: Index
ca: Índex

en: Services
ca: Serveis

en: Expand
ca: Expandeix

en: Alias
ca: Àlies

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
ca: Les instruccions per a la inicialització de la contrasenya s'han enviat a %name a %email.

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
ca: L'usuari %name ha utilitzat l'enllaç d'inici de sessió d'un sol cop a les %timestamp.

en: Resource
ca: Recurs

en: Sorry, %name is not recognized as a user name or an e-mail address.
ca: Ho sentim, %name no es reconeix com a cap nom d'usuari o adreça de correu electrònic.

en: The upload directory %directory for the file field !name could not be created or is not accessible. A newly uploaded file could not be saved in this directory as a consequence, and the upload was canceled.
ca: El directori de pujades %directory per al camp de fitxer !name no s'ha pogut crear o bé no és accessible. Com a conseqüència, un fitxer recentment carregat no s'ha pogut desar en aquest directori i s'ha cancel·lat la càrrega.

en: The one-time login link you clicked is invalid.
ca: L'enllaç d'inici de sessió d'un sol cop que heu fet clic no és vàlid.

en: Collapse
ca: Col·lapsa

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
ca: Hi ha hagut un error mentre es processava @operation amb paràmetres : @args
