Services (7.x-3.24) - en to el translation catalogue (30 entries)

en: user
el: χρήστης

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Wrong username or password.
el: Λάθος όνομα χρήστη ή συνθηματικό.

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Confirm
el: Επιβεβαίωση

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Resources
el: Πηγές

en: None
el: Κανένα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Back
el: Πίσω

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Update
el: Ενημέρωση

en: action
el: Ενέργεια

en: Create
el: Δημιουργία

en: Session closed for %name.
el: Έκλεισε σύνοδος για το λογαριασμό %name.

en: Create new account
el: Δημιουργία νέου λογαριασμού

en: Authentication
el: Πιστοποίηση

en: Relationships
el: Συσχετίσεις

en: The username %name has not been activated or is blocked.
el: Ο λογαριασμός χρήστη %name δεν έχει ενεργοποιηθεί ή έχει αποκλειστεί.

en: Index
el: Ευρετήριο

en: Expand
el: Επέκταση

en: Alias
el: Ψευδώνυμο

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
el: Οδηγίες για την ανανέωση του κωδικού πρόσβασης έχουν σταλεί στο λογαριασμό %name στη διεύθυνση %email.

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
el: Ο χρήστης %name χρησιμοποίησε σύνδεσμο εισόδου μίας χρήσης, τη χρονική στιγμή %timestamp.

en: Sorry, %name is not recognized as a user name or an e-mail address.
el: Συγγνώμη, αλλά το %name δεν αναγνωρίζεται ως όνομα χρήστη ή διεύθυνση e-mail.

en: The upload directory %directory for the file field !name could not be created or is not accessible. A newly uploaded file could not be saved in this directory as a consequence, and the upload was canceled.
el: Ο φάκελος αποστολής %directory για το πεδίο αρχείου !name δεν μπόρεσε να δημιουργηθεί ή δεν είναι προσπελάσιμος. Ως αποτέλεσμα, το απεσταλμένο αρχείο δεν μπόρεσε να αποθηκευτεί στο φάκελο, και η αποστολή ακυρώθηκε.

en: The one-time login link you clicked is invalid.
el: Η παραπομπή εισόδου μιας χρήσης που χρησιμοποιήσατε δεν είναι έγκυρη.

en: Collapse
el: Σύμπτυξη
