Services (7.x-3.24) - en to kk translation catalogue (21 entries)

en: user
kk: пайдаланушы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Wrong username or password.
kk: Қолданушы аты немесе кілт сөз дұрыс емес.

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Confirm
kk: Растау

en: Enabled
kk: Қосылған

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Save
kk: Сақтау

en: Default
kk: Стандартты

en: Update
kk: Жанарту

en: action
kk: әрекет

en: Create
kk: Қосу

en: Session closed for %name.
kk: %name үшін сессия жабылды.

en: Create new account
kk: Жаңа есепты құру

en: The username %name has not been activated or is blocked.
kk: %name пайдаланушы аты активтелмеген немесе бұғаттаулы

en: Alias
kk: Лақап ат

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
kk: Құпия сөзді өзгертудің нұсқаулары %name деген қолданушының %email электрондық адресіне жіберілді.

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
kk: %name деген қолданушы %timestamp уақытында бір реттік кіру сілтемесін пайдаланды.

en: Sorry, %name is not recognized as a user name or an e-mail address.
kk: Кешіріңіз, %name қолданушы аты немесе e-mail мекенжайы ретінде танылмады.
