Services (7.x-3.25) - en to hy translation catalogue (19 entries)

en: user
hy: օգտագործող

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Wrong username or password.
hy: Սխալ օգտագործողի անուն կամ գաղտնաբառ։

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Confirm
hy: Հաստատել

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: None
hy: Ոչ մի

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Update
hy: Թարմացնել

en: action
hy: գործողություն

en: Create
hy: Ստեղծել

en: Create new account
hy: Ստեղծել նոր հաշիվ

en: The username %name has not been activated or is blocked.
hy: %name  օգտատիրոջ անունը  ակտիվ չէ կամ արգելափակված է

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
hy: %name օգտատերը %timestamp -ին օգտագործել է մեկանգամյա մուտքագրման հղում :

en: The one-time login link you clicked is invalid.
hy: Ձեր սեղմած մեկ անգամյա մուտքի հղումը անվավեր է:

en: You have just used your one-time login link. It is no longer necessary to use this link to log in. <strong>Please change your password</strong>.
hy: Դուք փորձում եք օգտագործել համակարգի մուտքի մեկ անգամյա հղումը: Այլևս կարիք չկա համակրգ մուտք գործելու համար օգտագործել այդ հղումը: <strong>Խնդրում ենք  փոխել ծածկագիրը:</strong>
