Services (7.x-3.25) - en to lt translation catalogue (27 entries)

en: user
lt: narys

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Wrong username or password.
lt: Neteisingas vardas ar slaptažodis.

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Confirm
lt: Patvirtinti

en: Enabled
lt: Įjungta

en: None
lt: Joks

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Back
lt: Atgal

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Update
lt: Atnaujinti

en: action
lt: veiksmas

en: Create
lt: Kurti

en: Session closed for %name.
lt: %name atsijungė.

en: Create new account
lt: Registracija

en: Authentication
lt: Indentifikacija

en: Relationships
lt: Ryšiai

en: The username %name has not been activated or is blocked.
lt: Narys %name neaktyvuotas arba blokuojamas

en: Index
lt: Indeksas

en: Expand
lt: Išplėsti

en: Alias
lt: Pervadinimas

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
lt: %name slaptažodžio keitimo instrukcijos nusiųstos į %email.

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
lt: Narys %name pasinaudojo vienkartine nuoroda - %timestamp.

en: Sorry, %name is not recognized as a user name or an e-mail address.
lt: Atsiprašome, %name neatpažįstamas kaip nario vardas ar el. pašto adresas.

en: The one-time login link you clicked is invalid.
lt: Vienkartinė nuorodą kurią paspaudėte yra klaidinga.
