Services (7.x-3.26) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: user
br: implijer

en: Delete
br: Dilemel

en: Settings
br: Arventennoù

en: Update
br: Hizivadenn

en: Index
br: Meneger

en: Collapse
br: Bihanaet
