Services (7.x-3.26) - en to oc translation catalogue (33 entries)

en: user
oc: utilizaire

en: Delete
oc: Suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: Wrong username or password.
oc: Nom d'utilizaire o senhal incorrècte.

en: Actions
oc: Accions

en: Confirm
oc: Confirmar

en: Enabled
oc: Activat

en: Resources
oc: Ressorsas

en: None
oc: Pas cap

en: Settings
oc: Paramètres

en: Back
oc: Precedent

en: Save
oc: Enregistrar

en: Default
oc: Per defaut

en: Update
oc: Metre a jorn

en: action
oc: accion

en: Create
oc: Crear

en: Session closed for %name.
oc: Session tampada per %name.

en: Create new account
oc: Crear un compte novèl

en: Relationships
oc: Relacions

en: The username %name has not been activated or is blocked.
oc: Lo nom d'utilizaire %name es pas estat activat o es blocat.

en: Index
oc: Indèx

en: services
oc: servicis

en: Services
oc: Servicis

en: Expand
oc: Desplegar

en: Alias
oc: Aliàs

en: relationship
oc: relacion

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
oc: Las instruccions de reïnicializacion de senhal son estadas mandadas a %name, a l'adreça %email.

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
oc: L'utilizaire %name a utilizat un ligam de connexion temporària a %timestamp.

en: Sorry, %name is not recognized as a user name or an e-mail address.
oc: O planhèm, %name es pas reconegut coma un nom d'utilizaire o una adreça de corrièr electronic.

en: The upload directory %directory for the file field !name could not be created or is not accessible. A newly uploaded file could not be saved in this directory as a consequence, and the upload was canceled.
oc: Lo dorsièr de pujadas %directory pel camp de fichièr !name no s'ha pogut crear o ben es pas accessible. Coma conseqüéncia, un fichièr recentment carregat no s'ha pogut enregistrar en aqueste dorsièr e s'ha anullat la càrrega.

en: The one-time login link you clicked is invalid.
oc: Lo ligam de connexion unic qu'avètz clicat es pas valid.

en: Collapse
oc: Collapsa

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
oc: Una error s'es producha al moment del traitement de @operation amb per arguments : @args
