Services (7.x-3.26) - en to pl translation catalogue (68 entries)

en: user
pl: użytkownik

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Wrong username or password.
pl: Nieprawidłowa nazwa użytkownika lub hasło.

en: Actions
pl: Akcje

en: Confirm
pl: Potwierdź

en: Enabled
pl: Włączone

en: Resources
pl: Zasoby

en: None
pl: Brak

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Back
pl: Wstecz

en: Save
pl: Zapisz

en: Default
pl: Domyślny

en: Update
pl: Aktualizuj

en: action
pl: akcja

en: Create
pl: Utwórz

en: Session closed for %name.
pl: Zamknięto sesję z użytkownikiem %name.

en: Do nothing
pl: Nie nie rób

en: Edit Server
pl: Edytuj serwer

en: Services - servers
pl: Usługi - serwery

en: Create new account
pl: Utwórz nowe konto

en: Authentication
pl: Uwierzytelnianie

en: Relationships
pl: Powiązania

en: The username %name has not been activated or is blocked.
pl: Nazwa użytkownika %name jest nieaktywna lub niedozwolona.

en: Index
pl: Indeks

en: Server
pl: Serwer

en: services
pl: serwisy

en: Services
pl: Serwisy

en: Expand
pl: Rozwiń

en: relationship
pl: relacja

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
pl: Instrukcje dotyczące uzyskania nowego hasła użytkownika %name wysłano na adres %email.

en: Visit the <a href="@handbook_url">Services Handbook</a> for help and information.
pl: Odwiedź  <a href="@handbook_url">pomoc modułu Services</a> aby uzyskać pomoc i informację.

en: All enabled services and methods are shown. Click on any method to view information or test.
pl: Na tej stronie pokazano wszystkie włączone usługi i metody. Kliknij na dowolną metodę, aby zobaczyć informację lub przetestować.

en: Provide an API for creating web services.
pl: Dostarcza API do tworzenia webserwisów.

en: The name of the variable to return.
pl: Nazwa zmiennej do zwrócenia.

en: The default value to use if this variable has never been set.
pl: Wartość domyślna do użycia, gdy ta zmienna nigdy nie została ustawiona.

en: The name of the variable to set.
pl: Nazwa zmiennej do ustawienia.

en: The value to set.
pl: Wartość do ustawienia.

en: Retrieve
pl: Odbierz

en: Consumer key
pl: Klucz konsumenta

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
pl: Użytkownik %name wykorzystał jednorazowy odnośnik logowania (%timestamp).

en: Consumer key and access token
pl: Klucz konsumenta i token dostępu

en: Provides OAuth authentication for the services module
pl: Dostarcza autoryzację OAuth dla modułu usług.

en: Services - authentication
pl: Serwisy - uwierzytelnianie

en: Resource
pl: Zasób

en: Sorry, %name is not recognized as a user name or an e-mail address.
pl: Przepraszamy, ale %name nie jest prawidłową nazwą użytkownika lub adresem e-mail.

en: Provides an REST server.
pl: Dostarcza serwer REST.

en: The upload directory %directory for the file field !name could not be created or is not accessible. A newly uploaded file could not be saved in this directory as a consequence, and the upload was canceled.
pl: Katalog %directory dla pliku !name nie mógł zostać utworzony albo jest niedostępny. W konsekwencji nie udało się zapisać pliku i wysłanie pliku zostało anulowane.

en: The one-time login link you clicked is invalid.
pl: Kliknięty odnośnik jednorazowego logowania jest nieprawidłowy.

en: -- Select an OAuth context
pl: -- Wybierz kontekst OAuth

en: OAuth context
pl: Kontekst OAuth

en: The OAuth contexts provides a scope for consumers and authorizations and have their own authorization levels. Different services endpoints may share OAuth contexts and thereby allow the use of consumers and tokens across the services endpoint boundraries.
pl: Kontekst OAuth dostarcza zasięg dla konsumentów i autoryzacji oraz ma swoje poziomy autoryzacji. Różne punkty końcowe usług mogą współdzielić konteksty OAuth, by w ten sposób pozwolić na użycie konsumentów i tokenów poprzez granice punktów końcowych serwisów.

en: Collapse
pl: Zwiń

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
pl: Wystąpił błąd w trakcie wykonywania @operation z argumentami : @args

en: No resourcess to display.
pl: Brak zasobów do wyświetlenia.

en: Controller: <pre>@controller</pre>
pl: Kontroler: <pre>@controller</pre>

en: Edit Resources
pl: Edytuj zasoby

en: Edit Authentication
pl: Edytuj uwierzytelnianie

en: endpoint
pl: punkt końcowy

en: Provides a XMLRPC server.
pl: Dostarcza serwer XMLRPC.

en: results: <pre>@results</pre>
pl: wyniki: <pre>@results</pre>

en: Naming collision when listing controllers as methods. The %class %operation is not included in the listing.
pl: Kolizja nazw w trakcie listowania kontrolerów jako metod. %class %operation nie jest uwzględniony w wyniku.

en: Naming collision when listing controllers as methods. The %class %operation wont be available for RPC-style servers.
pl: Kolizja nazw w trakcie listowania kontrolerów jako metod. %class %operation nie będzie dostępna dla serwerów RPC.

en: Default required OAuth Authorization level
pl: Domyślnie wymagany poziom autoryzacji OAuth

en: The default OAuth authorization level that will be required to access resources.
pl: Domyślny poziom autoryzacji OAuth wymagany dla dostępu do zasobów.

en: Default required authentication
pl: Domyślnie wymagana autoryzacja

en: This permission will allow user to perform index queries with unlimited number of results.
pl: To uprawnienie pozwala użytkownikowi przeprowadzać zapytania na indeksach bez ograniczeń ilości rezultatów.

en: CSRF validation failed
pl: Walidacja CSRF nie powiodła się
