Services (7.x-3.26) - en to th translation catalogue (22 entries)

en: user
th: ผู้ใช้

en: Delete
th: ลบ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Wrong username or password.
th: ชื่อผู้ใช้งาน หรือ รหัสผ่านไม่ถูกต้อง

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Confirm
th: ยืนยัน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: None
th: ไม่มี

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Back
th: กลับ

en: Save
th: บันทึก

en: Update
th: ปรับปรุง

en: action
th: ใช้งานอยู่

en: Create
th: สร้าง

en: Session closed for %name.
th: เซสชั่นปิดสำหรับ %name.

en: Create new account
th: สร้างบัญชีผู้ใช้ใหม่

en: Relationships
th: ความสัมพันธ์

en: The username %name has not been activated or is blocked.
th: ผู้ใช้ %name ยังไม่ถูกอนุญาตให้ใช้งาน หรือถูกบล็อคอยู่

en: Alias
th: นามแฝง

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
th: วิธีการตั้งรหัสผ่านใหม่ถูกส่งไปยัง %name ทาง %email แล้ว

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
th: ผู้ใช้ %name used one-time login link at time %timestamp.

en: Collapse
th: การรวมคอลัมน์
