Services (7.x-3.27) - en to mk translation catalogue (6 entries)

en: user
mk: корисник

en: Actions
mk: Акции

en: Confirm
mk: Потврда

en: Settings
mk: Поставки

en: Create new account
mk: Креирање нова сметка

en: Relationships
mk: Релации
