Services (7.x-3.27) - en to nn translation catalogue (17 entries)

en: user
nn: brukar

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Wrong username or password.
nn: Feil brukarnamn eller passord

en: Actions
nn: Handlingar

en: Confirm
nn: Stadfest

en: Enabled
nn: Aktivert

en: None
nn: Ingen

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Back
nn: Attende

en: Save
nn: Lagre

en: Default
nn: Standard

en: Update
nn: Oppdater

en: action
nn: handling

en: Create
nn: Lag

en: Create new account
nn: Lag ny konto

en: Index
nn: Indeks
