Services (7.x-3.27) - en to sk translation catalogue (30 entries)

en: user
sk: používateľ

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Wrong username or password.
sk: Chybné používateľské meno alebo heslo.

en: Actions
sk: Akcie

en: Confirm
sk: Potvrdiť

en: Enabled
sk: Povolené

en: None
sk: Žiadne

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Back
sk: Späť

en: Save
sk: Uložiť

en: Default
sk: Predvolené

en: Update
sk: Aktualizovať

en: action
sk: akcia

en: Create
sk: Vytvoriť

en: Session closed for %name.
sk: Koniec session pre používateľa %name.

en: Do nothing
sk: Nerobiť nič

en: Create new account
sk: Vytvoriť nový účet

en: Authentication
sk: Overenie

en: Relationships
sk: Vzťahy

en: The username %name has not been activated or is blocked.
sk: Používateľské meno %name nie je aktivované alebo je blokované.

en: Services
sk: Služby

en: Expand
sk: Rozbaliť

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
sk: Inštrukcie pre znovunastavenie hesla pre %name boli odoslané na %email.

en: Access denied.
sk: Prístup zamietnutý.

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
sk: Používateľ %name použil jednorazový prihlasovací odkaz v čase %timestamp.

en: Sorry, %name is not recognized as a user name or an e-mail address.
sk: Ľutujem, %name nie je ani platné meno používateľa, ani e-mailová adresa.

en: The one-time login link you clicked is invalid.
sk: Váš jednorazový odkaz na prihlásenie je neplatný.

en: Collapse
sk: Zbaliť

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
sk: Pri spracovaní operácie @operation s argumentmi došlo k chybe : @args
