Services (7.x-3.28) - en to mn translation catalogue (13 entries)

en: user
mn: хэрэглэгч

en: Delete
mn: Устгах

en: Wrong username or password.
mn: Хэрэглэгчийн нэр буюу нууц үг буруу байна.

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Confirm
mn: Баталгаажуулах

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: None
mn: Байхгүй

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Save
mn: Хадгалах

en: Default
mn: Анхны утга

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: action
mn: үйлдэл

en: Create new account
mn: Бүртгүүлэх
