Services (7.x-3.29) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: user
si: පරිශීලකයා

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Wrong username or password.
si: වැරදි පරිශීලකනාමයක් හෝ මුරපදයක්.

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: Confirm
si: තහවුරු කරන්න

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Index
si: පටුන
