Services (7.x-3.4) - en to gl translation catalogue (24 entries)

en: user
gl: usuario/a

en: Delete
gl: Borrar

en: Wrong username or password.
gl: Nome de usuario/a ou contrasinal erróneo.

en: Actions
gl: Accións

en: Enabled
gl: Activado

en: Resources
gl: Recursos

en: None
gl: Ningún

en: Settings
gl: Axustes

en: Save
gl: Gardar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Update
gl: Actualizar

en: action
gl: acción

en: Create
gl: Crear

en: Session closed for %name.
gl: Sesión pechada para %name.

en: Create new account
gl: Crear nova conta

en: Authentication
gl: Autenticación

en: Relationships
gl: Relacións

en: The username %name has not been activated or is blocked.
gl: O usuario %name non foi activado ou está bloqueado.

en: Index
gl: Índice

en: Server
gl: Servidor

en: Services
gl: Servizos

en: Expand
gl: Despregar

en: The upload directory %directory for the file field !name could not be created or is not accessible. A newly uploaded file could not be saved in this directory as a consequence, and the upload was canceled.
gl: O directorio de subida de arquivos %directory para o campo de arquivo !name non se puido crear ou non é accesible. Por iso, un arquivo que se estaba subindo o servidor non se puido gardar alí e a subida foi cancelada.

en: Collapse
gl: Pregar
