Services (7.x-3.5) - en to or translation catalogue (7 entries)

en: user
or: ଉପଭୋକ୍ତା

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Wrong username or password.
or: ଭୁଲ ଚାଳକନାମ ଅଥବା ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: action
or: କାର୍ଯ୍ଯ

en: Create new account
or: ନୂଆ ଖାତା ଖୋଲନ୍ତୁ
